Çatlak Onarım

Yeni nesil çatlak onarımı metodu striort, kan akışını hızlandıran özel solüsyonlar ve tedavi için özel tasarlanan cihazlar ile uygulanır. Danışanın çatlaklarının bulunduğu özel solüsyonlar uygulanarak kan akışının hızlanması için 25 dakika beklenir. Bekleme sürecinden sonra vakum barı deri yırtıkları üzerinde, yırtık yönüne doğru yapılan ileri-geri hareketler ile gezdirilir. Uygulama; özel solüsyonların yardımı ile elastin ve kolajen proteinlerini uyarma, deri yırtığı üzerinde oluşturan kontrollü hasar ile birlikte yırtık görünümünü de iyileştirme prensibine dayanır. Uygulama süresi toplam 2-2,5 saat sürmektedir.

Deri çatlağı oluşmuş bölgelerinizi analiz edelim ve uygun randevu planınızı oluşturalım
 

Espina çatlak onarımı protokolü ile uzmanlarımız çatlak uygulamalarınızı gerçekleştirsin
 

Evde devam ürünleri ile protokolü tamamlayalım
 

Bu yaz bikininizi gönül rahatlığıyla giymeye başlayın
 

Çatlak Onarımı nedir?

En sık yaşanan cilt problemlerinden bir tanesi vücut çatlaklarıdır. Çatlaklar hızlı kilo alıp verme, hamilelik ve sporla birlikte kas büyümeleri sonucu oluşabilen, cilt katmanlarından dermis bölgesindeki (tabakasındaki) kollajen ve elastin liflerinde kopmalar sonucuyla oluşan ince çizgiler şeklindeki cilt yaralarıdır. Cilde esnekliği ve elastikiyeti veren dermis tabakasında oluşan bu lif yırtıkları sonucu cilt yüzeyinde damarlar görüldüğü zaman renk mor ve kırmızıdır.

S.S.S

İşlem uygulaması yaklaşık 35-40 dakika sürmektedir.

Toplam 3 seanstan oluşan bu uygulamayla daha ilk seanstan itibaren 5-10 gün içinde çatlaklarınızda oluşan iyileşmeler hissedilir ve tatmin edici sonuçlar elde edebilirsiniz. Çatlak boyutunuz ve derinliğinize göre değişmekle beraber en fazla 3 seans gerçekleştirilebilen uygulamada devam edeceğiniz seans sayısı ilk konsültasyonda kararlaştırılır. Evde devam ürünlerini etkin kullanmanıza bağlı olarak da seans-sonuç etkisi değişiklik gösterecektir. Detaylı bilgi için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çatlak Onarımında ARC System Repair

Çatlak onarımında kullandığımız bir diğer yöntem ARC System repair ile vücudunuzun tüm bölgelerindeki çatlaklardan, sarkmalardan ve çukurluklardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Etkin sonuç almak için seans aralıkları en az 21 gün en fazla 30 gündür.

İşlemi takiben 4 saat içerisinde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Uygulama yapılan bölgedeki işlem yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle beraber çok nadir olarak kızarma ve morarma oluşabilmektedir. Bu tahribat sonrasındaki iyileşme ile beraber başarı oranını arttırmaktadır. Uygulama sonuçları için tıklayın.

Hizmetlerimiz

  • Cilt Bakımı
  • Epilasyon İşlemleri
  • Bölgesel İncelme
  • Çatlak Onarım
  • Kalıcı Makyaj İşlemleri
  • Selülit Onarımı