Kalıcı Makyaj İşlemleri

Espina’nın PhiBrows uygulamaları ile tanışmadıysanız maharetli ellerden neler çıkabildiğini henüz görmemişsiniz demektir. Kalıcı makyaj işlemleri ile kaş, dudak ve göz bölgenizde çehrenizi değiştirecek ve bakışlarınıza anlam katacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Seyrek görünümlü saçlarınıza saç simülasyonu ile hacimli görünüm kazandırıyoruz.

  • İşlem süresi ortalama 2 saat
  • Kalıcılık 1 – 1,5 sene
  • Ağrı – Acı minimum
  • İşlemden 4 ila 6 hafta sonra ücretsiz rötuş seansı yapılmaktadır

Microblading konusunda rahatlıkla güvenebileceğiniz Espina by Espiderm’in müthiş sonuçları için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Randevunuzu oluşturun ve hayal ettiğiniz kaş dizaynını bize anlatın

Phibrows uzmanımızın taslak çizimine beraber karar verin

Espina Microblading şıklığı ile sizleri tanıştıralım

Aynanın karşısına daha özgüvenli ve mutlu geçin

Makyaj Kalıcı Mıdır?

Kişiye göre değişiklik göstermekle beraber kaş uygulamaları 1-1.5 sene aralığında aynı formunda kalmaktadır. Takip eden süreçte rejevünasyon uygulamaları yapmak gerekir. Bazı ciltlerde pigmentler tamamıyla yok olmaz bazı gölgeler kalabilir. Burada özellikle vurgulamak gerekir ki kullanılan boya maddelerinin kesinlikle, organizmaya zararlı etkisi söz konusu değildir. Espina danışanlarına sadece şık uygulamalar değil kaliteli ürünler de sunmaktadır.

S.S.S

Kıl tekniği ile kaş yapımı, tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların yerleştirilmesidir. Kalıcı makyaj gibi Dövme Tarzı parlama, akma ve renk Değiştirme olmadan tamamen kıl görünümü verilir.

Kaş yapısını bozmadan, seyrelmiş, küsmüş, hastalık sebebi ile dökülmüş kaşlara uygulanır. İlerleyen yaşlarda kaş yapısı aşağı doğru bir düşme varsa bundan kaş kontürü işlemi ile kurtulabilirsiniz. Kaş kontürü tamamen hijyenik şartlarda yapılan yüzde 100 bitkisel olan ve 3 yıl gibi uzun bir süre kullanılabilen bir işlemdir. Ten renginize, yüz anatominize, sosyal konumunuza ve sizin isteklerinize uygun olarak planlanacak ve başarılı bir şekilde uygulanacak doğal kaş kontürü sonrasında, günün her saatinde kendinizi daha güzel ve bakımlı hissedersiniz.

Göz konturü uygulaması özellikle kozmetik ürünlere karşı alerjisi olanlar, elleri titrediğinden dolayı düzgün makyaj yapamayanlar, kirpiklerinin daha gür görünmesini isteyenler, gözlerinin daha anlamlı ve daha net görünmesini isteyenler, gözleri düşük yapıya sahip olup bundan rahatsız olanlar yada gözlerinin küçük olmasından şikayetçi olanlar tarafından çok sık tercih edilen bir uygulamadır.

Kalıcı göz konturu uygulaması üç farklı şekilde yaptırılabilir. Kadınlar ya sadece gözlerinin altına ya gözlerinin yalnızca üstüne ya da gözlerinin hem altına hem de üstüne kalıcı göz konturü uygulamasını yaptırabilirler. Kalıcı makyaj uygulaması çeşitleri arasında en kısa sürede yapılanı kalıcı eyeliner uygulamasıdır ve bu uygulama yaklaşık olarak yarım satte yapılır.

Dudaklarının renginden ve estetik olarak duruşundan memnun olmayanların kalıcı dudak makyajı ile istediğiniz görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kalıcı dudak makyajı uygulaması ile hiç bir cerrahi operasyona gerek kalmadan küçük , ince ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca renksiz ve solgun olan dudaklar daha canlı ve renkli gösterebilirsiniz. Bunların dışında dudakta renk açılması , yara gibi nedenlerden renk kaybolması , günlük ruj kullanımını yerine kalıcı dudak makyajı yaptırarak tüm bunlardan kurtulabilirsiniz.

Kirpik lifting; kirpiklere kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma ve adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma misyonu taşır. Aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da niteleyebileceğimiz kirpik lifting, içeriğindeki vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar. 2 kata kadar daha uzun ve etkileyici kirpikleri garantileyen kirpik lifting uygulaması yaptırdığınız takdirde işlemin etkilerini 2-3 ay süreyle yaşayabilirsiniz. Besleyici bir maske olan kirpik lifting, kirpiklerinizin doğal görünümünü koruyup hep istediğiniz göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla bu işlemi yaptırdığınızda siz upuzun ve dolgun kirpiklerinizle göz kamaştırırken kirpiklerinizin de daha sağlıklı bir hale geldiğinden emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Cilt Bakımı
  • Epilasyon İşlemleri
  • Bölgesel İncelme
  • Çatlak Onarım
  • Kalıcı Makyaj İşlemleri
  • Selülit Onarımı