Bölgesel İncelme

UltraSlim İle Tek Seansta 5 cm İncelme

Mükemmel Bir Vücut UltraSlim ile Mümkün

UltraSlim ile Tek Seansta 5 cm İncelme

İnatçı yağlardan kurtulmak ve daha ince bir görünüme kavuşmak için birçok yöntem denediniz mi? Eğer cevabınız evet ise, UltraSlim bölgesel incelme sizin için ideal bir çözüm olabilir.

UltraSlim Nedir?

UltraSlim, ultrasonik ses dalgaları ve elektro-stimülasyon teknolojisini birleştiren, acısız ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bir bölgesel incelme yöntemidir. Bu yöntem, yağ hücrelerini parçalamak ve metabolizmayı hızlandırmak için tasarlanmıştır.

UltraSlim Nasıl Çalışır?

UltraSlim işlemi sırasında, cildinize özel bir jel sürülür. Daha sonra, ultrasonik problar cildinizin üzerinden kaydırılır. Bu problar, yağ hücrelerini parçalayan yüksek frekanslı ses dalgaları gönderir. Aynı zamanda, elektro-stimülasyon teknolojisi ile  kaslarınızı uyararak metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olur.

Mikro Akım ve Ultrasonik Teknolojisi Tek Bir Cihazda!

4 farklı başlıkla; ses dalgaları ve galvanik akım kullanarak bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlayan ULTRA SLİM ilk seanstan itibaren gözle görülür etkili sonuçlar sağlar.

UltraSlim Bölgesel İncelme

-yüz gençleştirme-

-karın ve bel toparlama-

-popo dikleştirme-

-selülit giderimi-

UltraSlim Uygulama Bölgeleri

UltraSlim, karın, göbek, basen, bacak, kol, sırt ve gıdı gibi vücudun birçok bölgesine uygulanabilir.

3 farklı dalga boyu galvanik akım verilerek karın kasları güçlendirilir, sıkılaştırılır ve 1-3 beden arası inceleme etkisi görülür. İlk seans itibarı ile gözle görülür sonuçlar.

UltraSlim popo kaldırma uygulaması ile 3 farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kaslar uyarılır. Kaslarda izometrik kasılmalar  yaratarak vücudun kendini toparlamasını sağlar. Popoda ilk seanstan itibaren dikleşme görülür.

Bacak ve iç bacak UltraSlim uygulaması ile farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kaslar uyarılıyor. Kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun enerjiye ihtiyaç duymasını sağlıyor. Böylece enerji kullanılarak vücutta belli bölgelerde lokalize olan yağ  dokusunu azaltıyor lenfatik drenajı arttırıyor.

UltraSlim sırt toparlama işleminde galvanik akım verilerek kasların izometrik kasılmalarından dolayı spor yapmadan metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırarak zayıflamak ve sıkılaşmak için çok başarılı bir yöntemdir.

UltraSlim göğüs sıkılaştırma işleminde farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kaslar uyarılır ve kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak göğüs bölgesindeki dolaşım sistemini uyararak kendini toparlamasına yardımcı olur.

UltraSlim selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını ve protein sentezini arttırıp hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler. Selülitler düzelir ve cilt dokusu normale döner.

Ultra slim uygulaması yüzde toparlama sıkılaştırma ve cilt yapısını canlandırma etkisine sahiptir. UltraSlim yüz lifting uygulaması, kaslara 36 saat sport etkisi yaratırken kollojen ve elastin aktivasyonunu %41 attırdığı gözlemlenmiştir.

Boyun bölgesindeki sarkmaların giderilmesini sağlayan UltraSlim lifting uygulaması dokunun toparlanmasına yardımcı olur, cildin zamanla oluşan sarkmasını eski haline getirir.

Sizler de UltraSlim uygulamasının harika sonuçları ile tanışmak istiyorsanız Espina by Espiderm sizin yanınızda. İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, instagram sayfamızdan uygulama örneklerimize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir