Yosun Peeling

Yosun Peel Faydaları Nelerdir?

Yosun Peeling cildin olağan iyileştirme süreçlerini hızlandırma özelliği ile cilt üzerindeki problemlere çözüm sağlamaya odaklı bir peeling yöntemidir. İçerdiği 12 farklı deniz yosunu ile biyolojik peelingin en güncel formasyonudur.

Cildin doğal iyileşme süreçleri içerisinde cilt altı iyileşmeleri, hücre yenileme hızlarında artış, hücre bariyerlerinin direncini arttırma, kolajen, elastin salınımında önemli artışlar ile cildin mevcut tüm problemlerini hedef almaktadır. Yaş ve cinsiyetten bağımsız iyileştirme özelliğine sahip olan yosun peeling her cilt tipinde, kuperoz ve rosasea da dahil olmak üzere uygulanabilmektedir.

Uygulama protokolü sırasında cilt üzerine yumuşak dokunuşlarla ve kontra manipülasyonlarla cildin alt yüzeyine itilen yosun özleri cilt altında 3 gün (72 saat) aktif olarak iyileşme sağlamaktadır. Asit bazlı içeriğe sahip olmadığı için cilt pH dengesinde bozulmaya yol açmaz ve hücrelerin yenilenmesini destekler.

Uygulama sonrası ve protokol süresince cilt oksijen değeri için protokol içeriğindeki merhemin mutlaka kullanılması önerilir. Oksijen ile beraber cilt hidrasyonu için de bol sıvı tüketimi önemlidir. Tüm cilt protokollerinde olduğu gibi güneş koruyucu da bu protokolün olmazsa olmazıdır.

Genel uygulama alanları: Akneli Ciltler, Akne ve Skar İzleri, Siyah Nokta, Gözenek Sorunları, Güneş Lekeleri, Yaşlanma Lekeleri, İnce ve Yüzeysel Kırışıklıklar, Pigmentasyon Problemleri, Cilt Ton Dengesizlikleri ve çok daha fazlası.

Genel faydaları: Cilt Temizliği, Hücre Yenilenme Aktivasyonu, Elastin ve Kolajen Üretimi, Sebum Azalması,  Pigmentasyonda İyileşme, Cilt Normalleşmesi

Vitamin ve mineral deposu olan yosun, cildi besler, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

Yosun Peeling maskesi yüksek oranda antioksidan içerir. Bu nedenle yosun peeling maskesi cildi derinlemesine temizler ve toksinlerden de arınma sağlanır.

Yosun Peeling Espiderm Protokolü ile;

♻️Akne ve skar izleri,

♻️Güneş lekeleri,

♻️Roza (Gül hastalığı)

♻️Hamilelik ve doğum sonrası lekeleri,

♻️İnce çizgiler ve geniş gözenekler,

♻️Akne problemleri,

♻️Yağlı ciltler,

♻️Koltuk altı lekeleri problemlerine çözüm sağlayabilirsiniz.

Yenilenmiş bir cilde sahip olmak istemez misiniz?

Her cilt tipi ve her yaşta kullanıma uygundur. Yosun Peel Espiderm ile çok kısa bir sürede yepyeni bir cilde sahip olabilirsiniz♻️

Yosun Peel faydaları:

♻️Pigmentasyon lekelerini normalleştirir

♻️Cildi temizler

♻️Hücre yenilenmesini uyarır

♻️Kolojen ve elastin üretmek için fibroblastları uyarır

♻️Sebum üretimini azaltır ve bakterilerle savaşır

♻️Langerhans hücrelerini uyarır

♻️Cildin kalınlığını normalleştirir

Cilt lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız ♻️Espiderm Yosun Peel♻️ tam sizin için.

Yosun Peeling protokolleri hakkında bilgi almak için iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir