Yosun Peeling

Yosun Peeling: Cildinizin Yeniden Doğuşu

Yosun Peeling: Cildinizin Yeniden Doğuşu

Cilt bakımı, her yaştan ve her cilt tipinden insan için önemli bir konudur. Cilt bakımı rutinimizde peeling, önemli bir rol oynar. Peeling uygulamasıyla cildinizdeki ölü hücrelerden arınarak daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yosun Peeling ise son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir peeling uygulamasıdır.

Yosun Peling Nedir?

Yosun Peeling deniz yosunlarından elde edilen doğal bir peeling ürünüdür. %100 doğal içeriklerden oluşan yosun peeling, cildinize nazikçe uygulanarak cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Yosun Peeling içeriğinde bulunan deniz yosunları, cilt için oldukça faydalı vitaminler ve mineraller bakımından zengindir.

Yosun Peeling Uygulamasının Faydaları:

  • Ölü hücrelerden arındırır
  • Cilt yenilenmesini teşvik eder
  • Kan dolaşımını artırır
  • Gözenekleri temizler
  • Cilt tonunu eşitler
  • Akne ve siyah nokta oluşumunu önler
  • Ciltteki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır
  • Cilde nem kazandırır
  • Selülit görünümünü azaltır

Yosun Peeling

-lekeleri giderir-

-cilt tonunu dengeler-

-akne sorununu çözer-

-cildi gerer-

Yosun Peeling Uygulama Aşamaları

Yosun Peeling profesyoneller tarafından uygulanması gereken bir protokole sahiptir.

İlk adımda yosun peeling uygulaması gerçekleştirilecek olan alan temizlenir ve kalıntılardan arındırılır.

Temizlik sonrası cilt yüzeyine özel bir yosun maskesi uygulamasına geçilir. Zengin içerikli maske cildin canlanması için gerekli doğal bileşenlerden oluşur.

Yosun peeling maskesi uygulandıktan sonra gözeneklerin daha fazla açılıp etkisinin arttırılması için buhar banyosu da gerçekleştirilebilir. Bu uygulama kişinin cilt tipine göre karar verilen bir aşamadır.

Yosun Peelingin özellikle cilt lekelerindeki etkisinin ortaya çıkması için uygulama sırasında masaj ile yedirilmesi önemlidir. Bu ciltteki ton dengesinin sağlanmasına katkı sağlarken yosun peelingin gerçek etkisinin ortaya çıkmasına da yardımcı olur.

Yosun Peeling bir süre ciltte bekletildikten sonra tekrar temizlik uygulaması gerçekleştirilir. Bu aynı zamanda ölü katmanın da ciltten uzaklaştırılmasını sağlar.

Yosun Peeling tamamlandıktan sonra, cilt tonik ile dengeleme aşamasına alınır. Tonik sonrası ile cilde uygun nemlendirici ile protokol sonlandırılır.

Sizler de Yosun Peeling uygulamasının harika sonuçları ile tanışmak istiyorsanız Espina by Espiderm sizin yanınızda. İstanbul Yosun Peeling uygulaması gerçekleştiren merkezler arasında zirvede olan Espina by Espiderm, Maltepe bölgesinde Yosun Peeling alanında tek merkez konumunda.  İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, instagram sayfamızdan uygulama örneklerimize göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir